Shtepia ne F. Kosoves afer Rrethit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

119 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia ka 215 m2 dhe ka etazhitet P+1 +Nk + 70 m2 nenkulmi
Total Siperfaqe= 285m2
Siperfaqja e oborrit eshte 3.45 ari
Objekti eshte komplet i gatshem per banim
Dokumentacioni i objektit eshte juridikisht ne rregull.
Objekti ka kete renditje:
Kati i perdhese: Kuzhine me trepezari.banjo te kompletuar, dy dhoma gjumi koridor i madh.
Kati i pare: sallon i madh 6.80 x 4.40 , pastaj dy dhoma gjumi , banjo shume e madhe me gjakuzi koridor. nenkulmi ka shkallet i pa meremetuar sherben per depo.
Objeki posedon edhe garazhen e bukur dhe depone.
Oborri eshte i rrethuar me rrethoj transparente metalike
Qmimi 129000 dhe ne kohen e limituar: deri me 31. 02.2014
Mirpresim blersit e interesuar.
NSH. AKS AGENCY
045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim