Shtepia S=650m2 ne f Kosove

Shitet nga: AKS Agency 04 Maj 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: F.Kosove
Sipërfaqe: 650 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Fushe Kosove Prane Gjamise buze Hekurudhes ana e qytetit.
Shtepia ka te perfunduara punet e vrazhda, suvatimin dhe instalimet elektrike, ndersa duhet te perfundohen punet finale per tu bere per banim.


Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim