Shtepia e re.400 m2

Shitet nga: dani 12 Tet 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
-Shitet shtepia dy kateshe plus nenkulmi,secili kat nga 100 m2.
dhe ne te njejtin oborr prej 7 ari, lokali me nji kat banimi mbi lokal,pra,edhe ai 100 m2,dhe banimi mbi te 100m2.
-Pra ne total 300+100 banim dhe 100 m2.lokal.ne lagjen ma te mir ne Fushe Kosove.Afer stacionit policor te Trafikut..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim