Shtepia në Fushë Kosovë

Shitet nga: Naimi 24 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shtëpia është ndërtim i ri 65 m2 me plan t'brenshëm shumë të mirë e t'shfrytëzueshëm me sallon e kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo e korridor, t'gjitha shumë mirë t'rregulluara.

Ka truall prej 8.16 ari me kopsht të rregulluar e me pemë t'shumëllojshme me sistem nëntokësor t'ujitjes.

Trualli ka pozitë ideale për ndërtim të edhe 1 ose 2 shtëpive tjera me qasje n'rrugë, ku ujin dhe kanalizimin e kanë të t'gatshëm.

Ka ujë 24 orë dhe pus (bunar) t'pashterrshëm.

Dokumentacioni është i kompletuar, kurse lagjja është shumë e qet për banim dhe afër qendrës.

Bëj ndërrim me banesa, n'veqanti n'Fushë Kosovë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim