Shtepia ne Fushe Kosove afer murebestit

Shitet nga: Sabri 31 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme ,pronari shqiptar .
Shtepia eshte e ndertuar afro nje vit dhe eshte e kompletuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim