Shtepia ne shitje me 69 ari tok

Shitet nga: Sami 23 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Shupkovc Mitrovic 40000
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia ne shitje me 69 ari tok
2 kat me 1 sallon,1 kuzhin,4 dhoma te fjetjes dhe 2 WC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim