Shtepia ne shitje

Shitet nga: Nevzat Berisha 22 Jan 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Lulzim Jashari-Kingji
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë

Shes shtepine, ne F.Kosove (Naker) Rr. F.Lladrovci nr. 4. Shtepia eshte njekateshe dhe ka 110 m katror, me mundesi ndertimi katin e dyte. Shtepia ka dy dhoma gjumi, sallon , kuzhine, dhe nje podrum te vogel-2.5 x2.5 m. Ka infrastrukture komplete; kanalizim, tel. kabllovik dhe pus(bunar) me hidrofor. Eshte e izoluar. Ka dokumentacion te rregullt me pronar shqiptare. Oborri eshte me gjelberim dhe ka 22 trupa pemesh te ndryshme. Ka garazhen pre 15 m gjatesi mbrapa shtepise. Te interesuari te lajmerohen ne tel. 044 239 384 dhe 049 609 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim