Shtet shtepia

Shitet nga: Valon 09 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shtepia (villa) ka 3 ari, ka keto kushte kati perdhes, sallon,kuzhinë, 1dhom 1banjo 1shpajz garazhë për veturë kurse ne katin e 1 i ka 3 dhoma gjumi 3 ballkona,1 banjo dhe nje teras te madhe. SHTEPIA -VILLA eshte e perfonduar fasada dhe gjitha dyrt dritaret ne fasad kurse mrena është vetem e ndarë me blloka, shtepia gjendet ne rrugen NUHI ISMAJLI në Fushë Kosovë shtëpia e fundit ne lagje. Lagjja është e mrekullushme dhe i plotëson kushtet e banimit e ka rrugen private me ndriqim dhe e urbanizuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim