Vill fushe-kosov

Shitet nga: Flamur 23 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia/villa shtepia asht e nderimit modern dhe asht komplet e mobiluar dhe ka mobilje moderne te bukura ka nxemjen nen dysheme kaminin modern punim dore,dy banjo nalt banjo shum e madhe me xhakuzi shkallet galeri ne mes koridorit po ashtu kuzhina moderne . Oborrin shum mire i ndertuar 450 metra katroe me kubza betoni , kopshtin me lule etj etj oborri ka 1000 metra katrore.oborri i rrethuar me gilindera dhe me pisha komplet. Villa gjendet 200 metra prej rrethit ne Fushe Kosove ,rruga Pjeter Budi nr 7 Ujsjellsi i tash i ri para pak mujve asht vendosur ..ju mirpresim ne oferta serioze ju perxhixhemi . Ne tel te Gjermanis +491602903290 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim