shes ose nderroj me banesa

Shitet nga: bajram 12 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
shes shtepine shum afer fush kosoves si dhe bej nderrim me banesa eventualisht edhe ndonje vetur shtepija eshte luksoze me te gjitha kushtet per me teper shihni fotot dhe mund te kontaktoni edhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim