shtepi ne shitje

Shitet nga: shpija 31 Gsh 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: vitadent
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
shitet shtepia ne fush kosove 3 kate kati i par podrum edhe dy kate tjera . shtepia esht vetem ner kulum e ndertuar nuk esht e rregulluar per banim vetem e ndertuar ner kulum me te gjith infrastrukturen e nevojshme shtepia i ka 5 dhoma kuzhin plus 2 banjo si dhe 5 ari truall qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim