shtepia shitet

Shitet nga: luli 14 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: fushkosove
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
shtepia gjendet ne Fush Kosove afer statcionit te trenit , shtpia posedon afro 250 metra katror , eshte 2 kat e gjysme.
Kati i pare ka :sallon kuzhin banjo
Kati i dyte ka :3 dhoma te fjetjes me ballkona , banjo kurse nen kulum ka hapsire per 2 dhoma dhe nje banjo. Shtepia eshte e ndertuar vetem deri nen kulum.
Ka 5 ari ne aborr ujin rrymen e ka ne oborr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim