40 ARI TRUALL NE FUSH KOSOV

Shitet nga: asllan 27 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHES 40 ARI TRUALL NE FUSH KOSOV SHUM AFER RRUGES KRYESORE PO ASHTU TRUALLI POSEDON KANALIZIM , RRYM DHE QDO GJE QKA I DUHET NJE TRUALLI PER ME SHUM MUN TE NA KONATAKTONI EDHE NE VIBER NE 049 65 60 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim