46 ARI TOKË NË UGLAR , FUSHË KOSOVË

Shitet nga: SEZAI 08 Jan 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻TOKA ESHTE BUZË ASFALLTIT 19m
☻VENDI KA INFRASTRUKTUREN E PLOTË pra
UJ,RRYMË, KANALIZIM DHE RRUGË TE ASFALLTUAR......
☻VENDI ESHTE I PERSHTATSHEM PER NDARJE NE TROJE APO OBJEKTE AFARISTE.
☻QMIMI: 2200 ero per ari TOTAL 100.000 EURO

TEL:044/313 205 ZENA
TEL: +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim