"50 Ari toke ne afersi te aeroportit "

Shitet nga: Bajram 23 Pri 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Harilaq
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 50 Ari toke ne afersi te aeroportit
Ne rrugen Sllatine-Magure
Toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt
Gjersia dalse eshte afersisht 80-100m
Ne afersi gjendet rrjeti elektrik si edhe neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme per biznese, ne afersi gjenden edhe biznese te tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim