6 Ari Truall rruga ''Bedri Pejani'' Fushe Kosove

Shitet nga: Besir Ramadani 30 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Trualli prej 6 Ari ne rrugen ''Bedri Pejani'' ne Fushe Kosove.
Truali posedon rrugen, ujin, kanalizimin, rrymen, telefoni, internetin etj...
E pershtatshme per vendbanim dhe ndertim.
Jam pronari i par prej mbas lufte.
Toka gjindet brenda qytetit dhe vlen te cekte se ndodhet kendej rrjetit hekurullor.
Pres Bleres Serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim