Truall në F.Kosovë Lagjia NAKARADË N.SH

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Trualli në Fushë Kosovë në Lagjën " NAKARADË ".
Trualli ka Sipërfaqe prej 58 Ari dhe është i rrethuar me rrugë të asfaltuar në gjersi prej 15m.

Trualli është i përshtatshëm për Biznes dhe për Ndërtime të larta.
Parcella ka Infrastrukturë të kompletuar.

Çmimi mjaft i volitshëm, 8400 euro / ari .


Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 : 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim