10 ari truall ne Fushe Kosove me dokumenta ne rr..

Shitet nga: Trualli 10 Krr 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Trualli eshte me madhsi prej 10 ari trualli ka rrugen, ujsjellsin,kanalzimin , rrymen dhe eshte i gatshem per ndertim me dokumenta ne rregull dhe perkthimi mund te behet menjeher .
Qmimi eshte 7300 euro per ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim