2 Hektar e 3 Ari Troje per shitje, në Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
2 Hektar e 3 Ari Troje per shitje, në Fushë Kosovë (përball Hib Petroll-it) Afër magjistralen Prishtin Fushë Kosov. Toka ka infrastrukturë të plotë ujë, rrugë dhe kanalizim. Toka shitet komplet, pa ndarje. E përshtashme për Industri të ndryshme, fabrik.Çmimi: 6.500 €. Për Ari.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim