3 ari truall me qmim te volitshem

Shitet nga: Samir 09 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 3 ari truall me qmim te volitshem
Qmimi per nje ari eshte 6000€
Trualli gjindet ne Fushe Kosove mbrapa Kolegjit AAB afer Lagjes Belge
Eshte me dukumentacion dhe infrastruktur te rregulluar
Pranojmi edhe ndonje vetur me vlere rreth 5000€ si kompenzim
Te interesuarit info ne nr.049 103 744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim