40 ARI TRUALL NE FUSH KOSOV

Shitet nga: asllan 14 Shk 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes 40 ari truall ne fush kosov 50 metra nga rruga kryesore dhe me 2 hymje trualli posedon uj , kanalizim , rrym dhe qdo gjë qka i duhet nje trualli dhe posedon dokemnta te rregullt
mund te ne kontaktoni edhe ne Viber ne numrin " : 049 65 60 60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim