43 Ari Truall Per Ndertim Te Lart ne Fushe Kosove

Shitet nga: Asllan Asllani 21 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 40000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Trualli gjendet ne Fushe Kosove
Afer ka Shkollen Fillore dhe te Mesme
Ambulancen dhe Komunen e re
Trualli ka 43 ari siperfaqe me dalje ne te dyja anet ne Magjistralen Aeroport - Fushe Kosove
Infrastrukturen e ka te Plote

Numrat Kontaktues
044514598
Viber +37744514598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim