4ari truall ne lagje te urbanizuar me infrastruktr

Shitet nga: Ibrahim 17 Dhj 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes 4 ari truall ne fushe kosove me infrastruktur:
Uje
Rryme
Kanalizim
Trualli ka hyrje nga apollonia dhe nga bresja dokumentacioni i rregullt pronari shqiptar dhe nuk gjendet nen hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim