5 ARI E 34 m TRUALL NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: afrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 5 ari e 34 m. ari truall ne fush kosov , ka infrastrurktur te plote dhe rruge te asfaltuar deri ne truall dhe gjendet ne emer timin me dokumentacion te rregullt. trualli gjendet ne lagjen Nakarad vend i pershtatshem per banim 900 m nga rruga kryesore nga posta dhe eshte vend i pershtatshem per ndertimin e dy shtepive. 48 me 11 metra .qmimi 7200 per ari. tel . 049400657.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim