50 ARI TOKE NE AFERSI TE AEROPORTIT

Shitet nga: ...... 25 Krr 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 50 Ari Toke ne afersi te Aeroportit ne rrugen Sllatine-Magure ne rrugen hyrese per ne Aeroport ,toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt.
Gjersia dalese eshte afersisht 80-100m.
ne afersi gjendet rjjeti elektrik si dhe neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme per biznese, ne afersi gjenden edhe biznese tjera,
te interesuarit serioz mund te kontaktojn ne numrin 044 597 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim