50 ARI TOKE NE AFERSI TE AROPORTIT

Shitet nga: bajram berisha 10 Sht 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: harilaq
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
50 Ari toke ne afersi te aeroportit ne rrugen Sllatine-Magure prane rruges hyrese ne Aeroport.
Toka ka dalje ne Hekurudhe dhe Asfalt , gjersia dalse eshte afersisht 80-100m.
Ne afersi gjendet rrjeti elektrik , neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme per biznese. 044 597 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim