50 Ari toke ne afersi te Aeroportit

Shitet nga: Bajram 23 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Harilaq
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Fushë Kosovë
59 Ari toke ne afersi te Aeroportit
ne rrugen Sllatine-Magure
Toka ka dalje ne hekurudhe dhe asfalt
Gjeresia dalse eshte afersishte 80-100m
Ne afersi gjendet rrjeti elektrik si dhe neper parcel kalon ujesjellesi.
Toka eshte e pershtatshme per biznese,ne afersi gjenden edhe biznese tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim