66 ARI TOKË PËRBALL LAGJES "KALABRIJA" PRISHTI..

Shitet nga: ZENA 02 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
♥ SHITEN 66 ARI TOKË PERBALL LAGJES "KALABRIJA" ( ISH EMSHIR)
☻VENDI ESHTE NE ANEN E DJATHT TE LUMIT "PRISHTEVKA"
☻VENDI KA RRUGE TE GJERE 10m
☻VENDI GJENDET NE MES MEDIKUS DHE AUTOSTRADES
☻ VENDI I PERSHTATSHEM PER BANIM APO BIZNIS
☻ VENDI KA RRUGË E CILA LIDHET ME LAGJEN "EMSHIR" DHE UGLAR- FUSHE KOSOVE
☻ ZONA KADASTRALE UGLAR KK GRAQANICA
☻ QMIMI FIKS 4500 £/ ARI .......

☻TEL: +386 49 524 660 VIBER
◘ TEL: 044/ 313 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim