Arë/Truall në Miradi e Poshtme,Fushë Kosovë

Shitet nga: Mehdi 19 Krr 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes parcellen are/truallprej 60 ari , komplet e ndaj ne troje dhe e ndrroj me banes ne fushe kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim