Ferma e lopve

Shitet nga: Milaim Shala 14 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Ferma e ndertuar në vitin 2007 me sip.700m/2 me 4 dhoma shfrytzimi dhe me infrastruktur të plot . Ferma posedon box te veqant per sillazh,dhe kosh per kallamoq 15t .Kapaciteti 50 krer .Bashk me fermen edhe 30 ari oborr nen rrethoj.
Bejm ndrrim edhe me patundshmeri
tel 0441595O1 O44233410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim