House dhe shumë shitje 26 akra

Shitet nga: Dragisa 11 Maj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 26000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
sell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim