Maqine per mjeljen e Lopeve / Mjelese

Shitet nga: Basri 21 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Maqine per mjeljen e lopeve, dhive, deleve.

Maqina eshte e re dhe e pa-perdorur e ardhur nga Holanda.

Tipi i maqines "MELKMN" , ngjyre bronzi dhe e kuqe.

Te veqante e bejne 2 Rrotat e medha, qe e bejne shume me te lehte bartjen e maqines nga kafsha-ne-kafshe pergjate Fermes dhe te mos ndieni lodhje gjate bartjes se Qumeshtit.

e re, e paperdorur, e lehte per te shfrytezuar...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim