Ndrrim dhe blej

Shitet nga: Krasniqi 10 Gsh 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 450 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Jam e interesuar te ndrroj 4 ari truall ne Fushe Kosove te cilet jane ne emrin time me Banes dhe po ashtu nga i njejti pronare te blej nje tjeter sipas marrveshjes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim