PLLACI - TOKA NE SHITJE 40 ARI...

Shitet nga: Kreshnik 10 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

319 999 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet: Pllaci

Hapësirë: 40.00 ARI

Lokacioni : Fushe Kosove

Infrastrukturë: Të kompletuarë dhe shumë e përshtatëshme edhe për vendbanim edhe per afarizëm.

Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion të rregullt.

Ju lutemi te kontaktojne vetem bleresa serioz.

Per te interesuar serioz çmimi i negociueshem.

045 538 533 --- 049 593 406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim