Parcela prej 35 ari ne Uglar afer AAB

Shitet nga: C21 23 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet parcela prej 35 ari ne Uglar te Fush Kosoves, parcela shtrihet rreth 100m ne rruge dhe eshte e pershtatshme per qdo veprimtari, parcela gjendet afer nderteses se vetme te ndertuar ne Uglar.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim