Pllaci 40 ari ne magjistralen Fushe Kosove - Peje

Shitet nga: arian 22 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Pllaci me siperfaqe 40 ari ne magjistralen Fushe Kosove - Peje ,
Toka gjendet afer Dilloni Benz dhe eshte ne rrugen kryesore .
Pronari Shqiptar , dokumentacioni i rregullte .
Eshte shume i pershtatshem per qellime afariste.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin 044312431
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim