Pllaci ne shitje

Shitet nga: AGON 14 Dhj 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Miradi e Eperme
Sipërfaqe: 380.00 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Pllaci në fshatin Miradi e Epërme-Fushë Kosovë me sipërfaqe 38.00 ari,është e përshtatshme për vendbanim,biznes etj.Vendi gjendet afër rrugës dhe 400 m larg autostradës.
Çmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim