SHES 6 ARI TRUALL

Shitet nga: FATONI 04 Maj 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHES 6 ARI NE RRUGEN UKSHIN HOTI KOMUNA F.KOSOVE INFRASTRUKTURA E KOMPLETUAR RRYM.UJE 1 BUNAR DHE 1 UJSJELLES.KANAKIZIM 2 VENA.KABLLOVIK.ASFALTI NE DER.E RRETHEKUAR.TOKA KA POZITEN ME DALJE NE DY RRUGE KRYESORE
DOKUMENTACIONI I KOMPLETUAR BARTJA TEK BLERESI E GARANTUAR

QMIMI SIPAS MARREVESHJES.

044 049 315 769.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim