SHITET ARA AFER LIPJANIT (URGJENTISHT)

Shitet nga: Z************ 26 Qer 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet ara ne ruf te ri tek rruga e re e ka kanalizim, ujsjellsin,rrymen rruga esht e asfaltuar afer ares esht e pershtatshme per gjdo gje LIR DHE MIR nese deshironi me shum informata kontaktoni ne tel 044-278-908

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim