Shes arèn ne Vragoli

Shitet nga: Besim Orllati 20 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Aren me siperfaqe 1.70 Ha gjendet ne fshatin vragoli komuna fushe kosove afer magjistrales prishtine peje 200m. Ara ka kanalzim dhe rryme po ashtu asfalltim. Per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim