Shiten (5 ari Toke) ne FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Astrit Citaku 15 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Adresa: Uglare - Fushe Kosove
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 5 ARI toke ne FusheKosove,
Toka gjindet 3-4 minuta pres semaforave te rruga e Bau Market - AL TRADE, Rruga deri te toka eshte e asfaltuar,toka eshte ne plan rregullativ te lagjes dhe te zones, vend i pershtatshem per banim.

Cmimi (7000 euro per ari)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim