Shiten 3 ari Truall në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 3 ari Truall, mbrapa TEB Bankes, afer Kryqit, Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet. Dimenzionet e truallit jane 13m me 23m. Çmimi eshte 8.500 euro per ari, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber: +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim