Shitet 15 Ari Truall në Fushë Kosovë

Shitet nga: Kosova Immobilien 08 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

295 000 EUR

Adresa: Mbrapa Murebestit
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet 15 Ari Truall në Fushë Kosovë (Mbrapa Murebestit). Trualli ka infrastruktur, rrym ujë dhe kanalizim. Trualli ka qastje në 3 rrugë 200-300m dalje prej rruges kryesore. Me dokumenta në rregull.


Çmimi: 295.000


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim