Shitet toka

Shitet nga: Nazif Sylaj 01 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet toka e lejuar per ndertim ne Fushekosove prapa tregut te gjelber me shumice. Trolli ka qasje ne rruge te alfaltuar, gjithashtu ka ujesjelles dhe energji elektrike. Cmimi sipas marreveshjes.Te gjithe te interesuarit te lajmerohen ne numrat kontaktues 049150778, 044256374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim