Shitet trolli 13 ari ne Sllatinen e Madhe- u shitt

Shitet nga: egzon 10 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet trolli prej 13 ari posedon rrymen,kanalizimin dhe uje...poashtu edhe shtalle per lope,peme etj. per info ne tel ose e-mail
Dokumentacion te rregullt perkthimi i menjehere...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim