Shtëpi shitjen dhe ferma me 26 ari

Shitet nga: Dragisa 11 Maj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Adresa: Uglar
Sipërfaqe: 2600 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
sell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim