Shtepi me 5 ari truall ne Fushe Kosove

Shitet nga: naim 27 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes trollin në Fushë Kosovë me një shtëpi një katëshe me sipërfaqe 5 ari (22.5mx22.5m), vend shumë ideal për banim ,gjendet 200 m nga posta drejt rrugës Fehmi LLadrvci në aneks rrugen B. Ademi e para ne te djathe nr .1
Infrastruktura komplete, perkthimi mbrenda ditës. Trolli ka mundesi te ipet edhe per ndertim te larte dhe ofertat mund te vijne shume shpejt, sepse edhe fqinjet kane interesim..Beje edhe ndrrim me banese ne Prishtine , Qmimi eshte 80 mijë Euro pak i diskutueshum. Per momentin jeton nje familje me qera. Pres oferta serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim