Shtepia me tetë ari truall në Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet parcella përballë kishës ortodokse në Fushë Kosovë
Ne parcellë ka një shtëpi S= 90m2 dhe është përdhesë dhe ka objekte ndihmëse me 80m2.

Trualli apo oborri ka një sipërfaqe prej 10 ari dhe ka dalje në rrugë me mbi 20m gjerësi.
Parcella ndodhet ngjitur me servis Kema.

Eshtë në një pozitë mjaftë të favorshme në qytetin e Fushë Kosovës e ku autorruga, posta dhe stadiumi i qytetit janë në një largësi jo më shumë se 100m, ndersa stacioni i trenit në një largësi prej 400m.
Gjithashtu komuna ka një distancë prej 300m.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH "AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim