TOKË- TRUELL prej 20 ari ZK FUSHË KOSOVË

Shitet nga: GOJNOVCI 04 Jan 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
◘ SHES 20 ari TOKË PRAPA "MAXI" DHE " ETC" APO 200m LARRG PARKUT TË MADH QË ESHTE NË RREGULLIM E SIPER....
◘ VENDI KA RRUGË KADASTRALE TË GJËRË 6m..
◘ DIMENZIONET: 55m X 36m
◘ BUZË RRUGËS ËSHTË 55m
◘ VENDI IPARAPAR PER BIZNES ZONË INDUSTRIJALE FUSHE KOSOVE......
☻ VENDI MUND TE NDAHET EDHE NE 10 ARI POR NDYSHON QMIMI

QMIMI: I VOLITESHEM VETEM 2000 EURO/ARI
TEL: 044/313 205 ZENA
TEL: +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim