TOKA NE ZONEN INDUSTRIALE PRISHTINE

Shitet nga: Toka 07 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet toka ne zonen industriale Prishtine-Fushe Kosove.
Toka gjendet mbrapa mobilierise MOBIN. (konkrestisht ne rrugen Tahir Zemaj)
Jane gjithsej 37 Ari.
Toka e ka rrugen ne kocka dhe me te gjithe infrastrukturen percjellese.
Shitet kompelt , dhe me parcela .


Per me shume info kontaktoni:

045/305-000 049/544-774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim